Cougar TERMINATOR

В наявності
Спеціальна ціна 21 000,00 ₴ Звичайна ціна 24 999,00 ₴

Доставка

Доставляємо наші товари максимально зручно для вас

Оплата

Ви можете вибрати найпривабливіший для вас спосіб сплатити за замовлення

COUGAR Terminator - ідеальне поєднання функціональності та ергономіки. Це крісло з унікальною футуристичною естетикою. Воно забезпечує революційну продуктивність та відмінну ергономіку, до якої прагнуть геймери та кіберспортсмени.

Посібник користувача

Відмінна підтримка спини повторює природні вигини хребта

Унікальний дизайн спинки Terminator забезпечує ідеальне прилягання до хребта. Вона була створена, щоб рівномірно підтримувати всю вашу спину та дарувати винятковий комфорт.

Оптимізована конструкція поперекового відділу

Конструкція Terminator адекватно підтримуватиме нижню частину спини, щоб ви тримали правильну поставу, сидячи в кріслі. Цей відділ крісла може повністю витримувати навантаження на поперекову область спини, щоб полегшити біль та втому під час тривалих ігрових сесій.

Вентильована конструкція спинки

Конструкція Terminator добре вентильована і дозволяє теплу тіла розсіюватися через спинку, забезпечуючи користувачеві прохолоду і комфорт під час тривалих ігрових сесій.

Гнучка спинка PAFRP

Спинка Terminator з армованого волокна промислового класу (PAFRP) разом із конструкцією зі спіненого матеріалу високої щільності не тільки міцна та довговічна, але й забезпечує гнучкість та зручність ваших рухів.

Екошкіра Hyper-Dura

У кріслі Terminator представлена ​​преміальна екошкіра Hyper-Dura, в 12 разів міцніша за звичайну шкіру.

Повністю настроювана і регульована конструкція

Terminator можна легко підлаштувати під себе завдяки наявності безлічі регулювань - підголівник, нахил спинки і висота крісла. Металеві 4D підлокітники регулюються за висотою, глибиною, стороною та кутом нахилу. З Terminator ви легко знайдете ідеальне положення.

Стабільність та виняткова довговічність

Terminator оснащений надійною алюмінієвою колісною базою та великими 3-футовими колесами, що гарантує стійкість і довговічність.

Характеристики

  • Вага: 36.5 кг
  • Вантажопідйомність: 135 кг

ROZETKA HARDWARE

Zaddrot

TECHNOGUIDE

Макс Шелест - СУБ'ЄКТИВНО про Ігрові Девайси